Hakkımızda

Hakkımızda

Yönetim kurulu başkanımız Ümit OLGUN tarafından ilk olarak 1989 yılında hukuk alanında Konya’da çalışılmaya başlanılmıştır. 1993 yılından bu yana ise marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım gibi sınai hakların tescili alanında yönetim kurulu başkanımız Ümit OLGUN önderliğinde, uzman kadromuz ile faaliyet göstermekteyiz. 

Olgun Patent bünyesindeki çalışmalarımız yalnızca sınai haklarınızın tescili işlemleri ile sınırlı değildir. Sınai hakkınızı tescil ettirmek ilk adımdır. İkinci adım ise onu korumaktır. Uzman ekibimiz, marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım gibi sınai haklarınızın tescili işlemlerinin devamında bu sınai haklarınızın korunması için de destek vermektedir. Bu noktada, sınai haklarınızın korunmasına yönelik hukuk ve ceza davalarında uzman avukat kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

30 yıllık tecrübemiz ile kararlı şekilde Türkiye genelinde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.  Piyasada birçok kişi sinai hakların tescilini yapabiliyorken hukuk kadromuz, sinai hakkınızın tescilden sonra da korunmasını sağlamakta, ileride sinai haklarınıza gelebilecek saldırıları da önceden haber vermekte, etkin bir korumayı müşterilerimize sağlamaktadır.
 Her geçen gün kalitemizi arttırarak oluşturduğumuz profesyonel ekiplerimizle çözüm ortağınız olma yolunda başarıya birlikte yürümeye devam ediyoruz.

OLGUN MARKA PATENT ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ