Tarihçemiz

Tarihçemiz

Kurucu üyemiz Av. Ümit Olgun, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Konya da 1989 yılında hukuk alanında ilk adımlarını atan Ümit OLGUN, 1993 yılında marka ve patent vekilliğini alarak Olgun Patent’i kurar. Kurulduğu günden bu güne kesintisiz olarak marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım alanında tescil işlemleri, danışmanlık hizmetleri, hukuk ve ceza davalarında danışmanlık hizmetleri, yurtdışında tescil işlerini yürütmektedir.

Büromuz Konya’da olup 5 katlıdır. Her bir katta ayrı uzmanlık birimleri oluşturulmuş olup müvekkillerimize branşları ile alakalı uzman avukatlar ile destek sağlanmaktadır. Büromuzda hukuk alanında uzman 35 personel çalışmaktadır. Fiziki ortamımızın büyüklüğü ile hedefimiz bu sayıyı arttırarak, tüm dünyaya hizmet verebilen bir büro olmaktır. 
OLGUN PATENT olarak, güçlü hukuk altyapımızdan destek alarak, ulusal ve uluslararası sahada müvekkillerimizin sınai haklarını korumayı hedefliyoruz. Bu bağlamda, ülkesini ve milletini seven bir hukuk bürosu ve marka patent danışmanlık ofisi olarak sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

OLGUN MARKA PATENT ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ